Meg Ryan yıllar sonra yeniden romantik komediyle izleyici karşısında

Harry Sally ile Tanışınca (When Harry Met Sally), Sevginin Bağladıkları (Sleepless in Seattle), Mesajınız Var (You’ve Got Mail), Fransız Öpücüğü (French Kiss) gibi bir dönemin romantik komedi filmlerinin vazgeçilmez isimlerinden biri olan Meg Ryan yeni filmi için gün sayıyor.

61 yaşındaki oyuncu, hem başrolünde yer aldığı hem senaryosunu yazdığı hem de yönettiği What Happens Later’ın vizyona girmesi için geri sayıma başlarken uzun zamandır romantik komediye ara verdiğini de kabul ediyor:

“Büyük bir ara verdim çünkü bir insan olarak deneyimimi geliştirmek istediğim pek çok başka alan olduğunu hissettim.”

Ryan, David Duchovny ile birlikte başrolü paylaştığı yeni filminin aklına karantina döneminde geldiğini söyledi.

Ünlü oyuncu, yönetmenlik deneyimini daha önce 2015 yılında William Saroyan’ın 1943 tarihli romanından uyarlanan Ithaca dramasıyla yaşamıştı. Ancak What Happens Later’da ünlü oyuncu on yılı aşkın süredir yeniden ilk defa romantik komedi filminde yer almış oldu. Son olarak Ryan, 2009 yapımı Serious Moonlight filmiyle bir romantik komedi yapımında yer almıştı.

Ryan ile başrolü, David Duchovny paylaşıyor.

What Happens Later’da Ryan ve Duchovny’nin canlandırdıkları karakterler bir havaalanında karşılaşırlar. İkilinin aşkları seneler önce sona ermiştir, ancak aralarında hâlâ inkar edilemez bir kimya vardır.

Ryan çok uzun süre romantik komedi türünün önde gelen isimlerinden biri oldu. Ancak 2000 yılında Yaşam Kanıtı (Proof Of Life) filminde rol arkadaşı Russell Crowe ile ilişki yaşadığı ortaya çıkınca imajı zedelendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x