Başak Dizer’den Evcil Hayvanların “Uyutularak” Acılarının Gizlenmesine Öfke Saçan Tepki

Başak Dizer, son dönemde magazinde sıklıkla adını duyduğumuz ve kendisinden bahsettiğimiz bir isim. Kıvanç Tatlıtuğ ile olan ilişkileri bir yana dursun, sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkat çeken Dizer, son olarak patili dostlarımız için isyan etti. ‘Allah’ın verdiği canı siz kim oluyorsunuz da alıyorsunuz?’ çıkışında bulundu.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer ilişkisi, son dönemlerde hem sosyal medyada hem de magazin gündeminde en sık konuştuğumuz konulardan biri oldu.

İkili, 2016 yılında hayatlarını birleştirmelerinin ardından tüm ülkenin örnek çifti olarak karşımıza çıkmaya başladı. Her görenin ‘maşallah’ dediği ilişkileri 7 yılını doldurmuş durumda.

Geçtiğimiz günlerde Başak Dizer’in hamilelik sürecinde yaptıklarını anlatan Kıvanç Tatlıtuğ, tüm genç kızlarımızın standartlarının bir kez daha yükselmesine sebep olmuştu.

Dizer’in hamilelik süreci boyunca tüm yükü üstlenmek için elinden geleni yaptığını, yemek yapmayı öğrendiğini ve Başak Dizer’i mutfağa sokmadığını söyleyerek hem dibimizi düşürmüş, hem de pek çok esprinin mezesi olmuştu.

Geçtiğimiz günlerde oğlu Kurt Efe’nin, babası Kıvanç Tatlıtuğ ile sete gitmekten ne denli büyük keyif aldığını anlatmıştı Başak Dizer hatırlarsanız.

Bu ikilinin birlikte vakit geçirmekten ne denli keyif aldığını biliyoruz. Daha önce de birlikte spor yaptıkları anları Başak Dizer’in yaptığı paylaşım sayesinde görmüştük.

Sosyal medyayı olabildiğince aktif kullanmaya çalışan Başak Dizer’in yaptığı son paylaşım ise ne eşi Kıvanç Tatlıtuğ, ne de oğlu Kurt Efe hakkındaydı. Aksine herkesin bilinçlenmesi gereken “hayvanları uyutma” hakkındaydı.

‘Paşa Kalbimde’ isimli Instagram hesabının yaptığı paylaşımda, hayvanlara ‘uyutma’ adı altında yapılan uygulamanın aslında bambaşka bir durum olduğu yer aldı. Hayvanların acı çekip çekmediğini merak ederek veteriner hekime danışan kullanıcı, ‘Uyutmak diye bir şey yok, felç ediyoruz. Çırpınışlarını göremiyorsunuz’ cevabını almış. Bunu da Instagram üzerinden paylaşmış.

Başak Dizer de bu paylaşımı hikayesinde yeniden alıntılayarak isyan etti. “Allah’ın verdiği canı siz kim oluyorsunuz da alıyorsunuz?” diyerek bu soruna bir çözüm bulunmasını talep etti.

‘Uyutma’ diye bir şey yok! Kendinizi kandırmayın. Bu zavallı, size muhtaç hayvanları can çekiştirerek öldürenlerin, destek verenlerin, alkışlayanların karması çok ağır olacak çok. Allah’ın verdiği canı siz kim oluyorsunuz da alıyorsunuz? Bir sürü akılcı çözüm varken hem de. Acilen bu sorun için bir seferberlik yapılmalı. İNSANCA…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x