Türk Deniz Kuvvetleri, Doğu Akdeniz açığında Akdeniz Bölge Komutanlığı’nca 7- 8 Aralık tarihinde Türkiye Cumhuriyeti Bandırma, Tarsus, Taşucu, Kapraz ve Sarucabey Savaş Gemileri ile ‘Deniz Eğitimleri ve Fiili Silah Atış Eğitimleri’ yaptı.
![](https://agli-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/12/turk-deniz-kuvvetleri-savas-gemilerinden-dogu-akdenizde-atis-egitimi-0-nfZ9p5Ke.jpg)
![](https://agli-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/12/turk-deniz-kuvvetleri-savas-gemilerinden-dogu-akdenizde-atis-egitimi-1-WQnFbtf3.jpg)
hayata renk katan site
Türk Deniz Kuvvetleri, Doğu Akdeniz açığında Akdeniz Bölge Komutanlığı’nca 7- 8 Aralık tarihinde Türkiye Cumhuriyeti Bandırma, Tarsus, Taşucu, Kapraz ve Sarucabey Savaş Gemileri ile ‘Deniz Eğitimleri ve Fiili Silah Atış Eğitimleri’ yaptı.